Asszonyklub - 1. hét hétfő 15.30 óra, vezeti: Farkas Gyuláné


Asztali labdarúgók - szerda 17 óra, vezeti: Gyozsán Zoltán


Babusgató - kedd 9.30 óra, vezeti: Szamos-Koszta Krisztina


Callen torna - kedd 18 óra, vezeti: Királyné Sziveri Ilona


Családi Kézműves Műhely - kedd 16.30 óra, vezeti: Käsz Ildikó


Dalolgató - szerda 17 óra, vezeti: Käsz Ildikó


Dance for Life (ovis) - hétfő 16.30 óra, vezeti: Bara Zsanett


Dance for Life - hétfő 17.30 óra, kedd 18.30 óra, csütörtök 17.35 óra, szombat 14 óra,
vezeti: Bara Zsanett


Darts - hétfő 17 óra, péntek 17 óra, vezeti: Katus Eszter


Díszítőművészeti Műhely - csütörtök 17 óra, péntek 10 óra, vezeti: Kincses Ágnes


Erdélyi Kör - páratlan hét hétfő 18 óra, vezeti: Csata István


Erisha Orientális tánc - szerda 18.30 óra, vezeti: Szabó Erika


First Steps - péntek 15.30 óra, vezeti: Nagyné Stumpf Adrienne


Foltvarrók - csütörtök 9 óra, vezeti: Leipoldné Lázár Gizella


Fonti5 - hétfő 15 óra, csütörtök 16.30 óra, péntek 15.30 óra, vezeti: Takács Judit


Fotókör - utolsó hét szerda 17 óra, vezeti: Árgyelán György


Főnix Kamarakórus - szerda 17 óra, vezeti: Cs. Gillich Gabriella


Gyermekjóga - kedd 16.30 óra, vezeti: Geresics Krisztina


Him Singers - szerda 17 óra, vezeti: Pomázi Attila


Hétdomb Természetbarát Egyesület - 2. hét kedd 17 óra, 3. hét péntek 17 óra, vezeti: Őri Zsuzsanna


Iparművészeti műhely - csütörtök 13 óra, vezeti: Blumschein Dezső


Kerámia - kedd 17 óra, vezeti: Perhács Eszter


Kispöndöly - szerda 13 óra, csütörtök 13 óra, vezeti: Németh Csilla, Kirch Zoltán


KomlóArt - szerda 15 óra, vezeti: Bergné Fekete Valéria


Lét-trend - 1. hét csütörtök 17 óra, vezeti: Wágnerné Purt Gordána


Méhészek - 1. hét péntek 17 óra, páros hét szerda 10 óra, vezeti: Bohuny Tibor


Munkáskórus - hétfő 17 óra, vezeti: Okos Ilona


Nemez műhely - hétfő 16 óra, vezeti: Wágnerné Purt Gordána


Népi Vonós - péntek 16 óra, vezeti: Deáky Péter


New Generation - hétfő 19 óra, kedd 16.30 óra, szombat 14 óra, vezeti: Császár Adrián


Nőklub - páros hét szerda 16 óra, vezeti: Sipos Imréné


Országjárók Baráti Köre - 3. hét kedd 16 óra, vezeti: Kult Zoltán


Ovis Pöndöly - szerda 16 óra, vezeti: Németh Csilla


Őszirózsa - hétfő 14 óra, szerda 14.30 óra, vezeti: Bencze Lászlóné


Pedagógus Kórus - kedd 18.30 óra, vezeti: dr. Szabó Szabolcs


Pöndöly fiúk - csütörtök 18.30 óra, vezeti: Kirch Zoltán


Pöndöly - péntek 14 óra, vezeti: Németh Csilla, Kirch Zoltán


Rákóczi Szövetség - 1 hét szombat 17 óra, vezeti: dr. Hoppa József


Szenior örömtánc - hétfő 9 óra, vezeti: Nagy Józsefné


Vörös Rezesbanda - kedd 17 óra, vezeti: Deáky Péter


Civil szervezetek

Intézményünk a következő civil szervezeteknek székhelye:

  • Kodály Zoltán Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál Alapítvány
  • Komlói Munkáskórusért Alapítvány
  • Pedagógus Kórusért Alapítvány
  • Hétdomb Természetbarát Egyesület
  • Pöndöly Néptánc- és Hagyományőrző Egyesület
  • KIES Komlói Ifjúságsegítő Egyesület
  • DÖKE
  • Belvárosi Szabadidő Klub Egyesület
  • Komlóért Egyesület
  • Rákóczi Szövetség Komlói Szervezete