Asszonyklub - 1. hét hétfő 15.30 óra, vezeti: Farkas Gyuláné


Asztali labdarúgók - szerda 17 óra, vezeti: Gyozsán Zoltán


Babusgató - kedd 9.30 óra, csütörtök 9.30 óra (a könyvtárban) vezeti: Szamos-Koszta Krisztina


Baranya Megyei Mozgáskorlátozottak Egyesülete Komlói Csoportja - hónap első keddje 15 óra, vezeti: Kovács Ferencné


Callen torna - hétfő 18 óra, kedd 18 óra, vezeti: Királyné Sziveri Ilona


Családi Kézműves Műhely - kedd 16.30 óra, vezeti: Käsz Ildikó


Dalolgató - szerda 17 óra, vezeti: Käsz Ildikó


Darts - hétfő 17 óra, péntek 17 óra, vezeti: dr. Váczi István


Digitális Újságírás - csütörtök 17 óra, vezeti: Kis Tünde


Díszítőművészeti Műhely - csütörtök 16.30 óra, péntek 10 óra, vezeti: Kincses Ágnes


Erdélyi Kör - páratlan hét hétfő 18 óra


Eszperantó nyelvtanfolyam - kedd 17 óra, szerda 17 óra, szombat 15 óra, vezeti: Kovács Judith


First Steps - péntek 15.30 óra, vezeti: Nagyné Stumpf Adrienne


Foltvarrók - 2 hetente csütörtök 9.30 óra, vezeti: Kercsó Valentyina


Fonti5 - hétfő 15 óra, csütörtök 15.30 óra, péntek 15.30 óra, vezeti: Takács Judit


Fotókör - utolsó hét szerda 17 óra, vezeti: Árgyelán György


Főnix Kamarakórus - kedd 15 óra, vezeti: Cs. Gillich Gabriella


Him Singers - szerda 17 óra, vezeti: Pomázi Attila


Hétdomb Természetbarát Egyesület - 2. hét kedd 17 óra, 3. hét péntek 17 óra, vezeti: Őri Zsuzsanna


Kerámia - kedd 17 óra, vezeti: Perhács Eszter


Kispöndöly - szerda 13 óra, csütörtök 13 óra, vezeti: Németh Csilla, Kirch Zoltán


KomlóArt - szerda 15 óra, vezeti: Bergné Fekete Valéria - tel.: +36203712196


Komló Csillagai Mazsorett Tánccsoport - kedd 16.30 óra, hónap 2. hetén kedden 16 óra, szerda 16.50 óra,  vezeti: Kelemen Csilla


Méhészek - 1. hét péntek 17 óra, páros hét szerda 10 óra, vezeti: Bohuny Tibor


Munkáskórus - hétfő 17 óra, vezeti: Okos Ilona


Nemez műhely - hétfő 16 óra, vezeti: Wágnerné Purt Gordána


New Generation - hétfő 17.15 óra, kedd 16.30 óra, szombat 14 óra, vezeti: Császár Adrián


Nőklub - páros hét szerda 16 óra, vezeti: Sipos Imréné


Országjárók Baráti Köre - 3. hét kedd 16 óra, vezeti: Mehlmann Judit


Ovis Pöndöly - szerda 16 óra, vezeti: Németh Csilla


Őszirózsa - szerda 14.30 óra, csütörtök 15 óra, vezeti: Bencze Lászlóné


Pedagógus Kórus - kedd 18.30 óra, vezeti: dr. Szabó Szabolcs


Pöndöly fiúk - csütörtök 18.30 óra, vezeti: Kirch Zoltán


Pöndöly - péntek 14 óra, vezeti: Németh Csilla, Kirch Zoltán


Rákóczi Szövetség - 1 hét szombat 17 óra, vezeti: dr. Hoppa József


Szenior örömtánc - hétfő 9.30 óra, vezeti: Nagy Józsefné


Szenior torna - hétfő 8.15 óra, vezeti: Királyné Sziveri Ilona


Városi Fúvószenekar - szerda 16.30 óra, vezeti: Bayer Attila


Vörös Rezesbanda - kedd 17 óra, csütörtök 17 óra, vezeti: Deáky Péter


Civil szervezetek

Intézményünk a következő civil szervezeteknek székhelye:

 

  • DÖKE
  • Hétdomb Természetbarát Egyesület
  • Komlóért Egyesület
  • Komlói Munkáskórusért Alapítvány
  • Komlói Országjárók Baráti Köre
  • Pedagógus Kamarakórusért Alapítvány
  • Pöndöly Néptánc- és Hagyományőrző Egyesület
  • Rákóczi Szövetség Komlói Szervezete